Kamina Korpused


Sinu valitud disainkamin saab omanäolise ilme, kui lisad leegitsevale südamikule ümber stiilse korpuse.

Erilise aktsendi interjööri lisavad luksuslikud kivimid: marmor, kvarts, keraamika ja graniit. Valida saad lausa 56 erineva korpuse värvi ja tekstuuri ning viie materjali paksuste vahel, mis on esindatud ka meie hubases stuudios .

Valiku lihtsustamiseks toome välja kuus populaarsemat Fireboxi korpust, mis istuvad pea igasse keskkonda justkui valatult. 

Kui standardid ei ole sulle, siis tea, et suudame täita ka kõige nõudlikuma sisekujundaja erisoovid. Kirjuta meile tellimused@disainkaminad.ee ja aitame leida kaminale just selle õige iseloomuga korpuse.  

Firebox 1000 kamina korpus on hea võimalus asendada tavapärane telekalaud modernse kaminalauaga. Kamin koos korpusega sobib hästi paigaldamiseks vastu seina kui ka eraldiseisvalt, luues igale seinale või ruumile omanäolise ilme. 

Korpus sobitub nii WT- kui SR-tüüpi kaminasüdamikega. 

Firebox 2000 kaminakorpus on täiesti iseseisev. Seepärast sobib see suurepäraselt kaunistama näiteks ootelalasid, kus saab pakkuda ajaveetjatele visuaalset naudingut. Samuti on see ideaalne diivanilaua asemel, sest jätab piisavalt ruumi esemete paigutamiseks äärtele.

Korpus sobitub nii WT- kui SR-tüüpi kaminasüdamikega.

Firebox 3000 korpus on suurepärane valik, kui soovite paigaldada kamina seina vastu. Eriti soovitame seda juhul, kui kamina kohale on plaanis asetada kuumust mittetaluvaid esemeid, näiteks TV, kaitstes sel moel elektroonikat leegi eest.

Korpus sobitub nii WT- kui SR-tüüpi kaminasüdamikega.

Firebox 4000 korpus on suurepärane valik, kui soovite paigaldada kamina seina vastu või luua sellest madal vahesein. Korpus on eriti praktiline, kuna see kaitseb ümbritsevaid esemeid kuumuse eest. See võimaldab sul paigaldada korpuse ka sellise seina lähedale, mis ei ole valmistatud tulekindlast materjalist.

Korpus sobitub SS-tüüpi kaminasüdamikega

Firebox 5000 korpus annab võimaluse luua efektse maast laeni kaminaseina, mis ei jää kellelgi märkamata. Korpuse olemasolu tagab, et ümbritsev ruum on kaitstud kuumuse eest, mistõttu võid kamina paigaldada isegi sellise seina lähedale, mis ei ole valmistatud tulekindlast materjalist.

Korpus sobitub SS-tüüpi kaminasüdamikega.

Firebox 6000 korpus on silmatorkav maast laeni ulatuv ruumieraldaja. Korpuse peamine võlu seisneb võimaluses vaadata kaminat mõlemalt poolt seina. Kuna kamina osa on läbipaistev, saab vaatleja pilgu heita ka kamina taha jäävasse ruumi.

Korpus sobitub DS-tüüpi kaminasüdamikega.